Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
TRUSSARDI JEANS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: TRJ000100
Isbn: 52S00660-1T004447-K299
14.290 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 5.700 МКД
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиамид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ M5011474A-02A
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 169743-0002
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50479522-001
19.290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0954285-01
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ A5XR5-001
10.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 37064753-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ RPL009899
9.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0954280-01
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ DM0DM14087-BDS
11.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50471364-002
19.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GSS013383
8.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL