Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
SPRINGFIELD

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 1338250-97
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 50% Памук 50% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1338579-79
1.239 МКД
Заштеда -44%
1.549 МКД
2.199 МКД
string(0) ""
string(0) ""