ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67035967-87
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 64%Памук36%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 63180604-99
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67055964-45
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-80
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-05
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67075902-06
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67054755-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-99
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67060578-99
2.241 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67080522-99
1.341 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67080522-06
1.341 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-95
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-70
891 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""