Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 37085131-02
Šifra proizvođača: 37085131
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Памук 40% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010281
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011724A-54G
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 168837-0402
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14362-YBL
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6W3TJ0500000-A06
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37065955-05
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50479826-110
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 168842-0402
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218983-YAF
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A065450GRAC-141
9.373 МКД
Заштеда -30%
13.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A065720NQAZ-141
8.463 МКД
Заштеда -30%
12.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011398B-01C
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL