М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
М.ДУКСЕР
SCOTCH&SODA

М.ДУКСЕР

Шифра на артикл: 153570-0217
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 58% Памук 38% полистер 4%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 155256-3505
3.710 МКД
Заштеда -40%
6.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 155275-0002
2.930 МКД
Заштеда -40%
4.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 155268-0003
3.650 МКД
Заштеда -40%
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153578-0003
3.290 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153561-3271
4.070 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153561-0797
4.070 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153562-0217
4.790 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153574-0217
3.590 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 153585-0606
3.290 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
string(0) ""
string(0) ""