Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 21WWSK20-2000
5.990 МКД
5.990 МКД
4.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008771
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008759
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J216962-BEH
5.618 МКД
Заштеда -25%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011172
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011170
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50455762-001
8.993 МКД
Заштеда -25%
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008587
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011251A-02A
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011248A-02A
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 164926-0008
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008560
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008520
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M