Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS009862
Isbn: M1GQ08R9YH1-F1O9
5.190 МКД
5.190 МКД
3.633 МКД
Заштеда: 1.557 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Памук 12% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara