Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 87054033-91
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Полиестер 12% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87075705-92
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ WS310193A-07Q
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18722-0015
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010860A-27E
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010860A-98T
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010920A-AFB
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010859A-5FL
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS009371
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010889A-3ND
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010877A-3ND
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87081034-96
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS009133
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L