Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
WOMEN'SECRET

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 4331869-34
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Continuity
Состав 40% ПОЛИУРЕТАН 35% ПОЛИЕСТЕР 25% СИЛИКОН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1