Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 27091139-02
Šifra proizvođača: 27091139
3.990 МКД
1.990 МКД
1.791 МКД
Заштеда: 2.199 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 61% Полиуретан 33% Полиестер 06% Еластин Постава: 53% Полиестер 41% Полиуретан 06% Еластин Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37003253-05
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41