Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
SPRINGFIELD

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 9882289-01
4.490 МКД
2.694 МКД
2.694 МКД
Заштеда: 1.796 МКД
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% ПОЛИУРЕТАН 50% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27092508-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS011592
12.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 192226_BK
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS011546
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27041109-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41