Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 17028259-09
Šifra proizvođača: 17028259
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75% Говедска кожа 17% Полиестер 08% Полиуретан Постава: 80% Полиестер 20% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Влошка: 70% Полиуретан 30% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16QBC00041-5000
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16HRF00041-5000
5.274 МКД
Заштеда -40%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ LJ000056
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ LJ000054
13.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37066712-09
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70101-007-BEIGE
19.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014186
11.690 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26TZD00085-6738
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26TZF00085-6738
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26UAH085KB-6182
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 200796_TU
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A44ZTW
14.490 МКД
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8