Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 17084384-02
9.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Говедска кожа Постава: 100% Полиестер Ѓон: 100% Гума Влошка: 100% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16HXB046FU-0007
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16NMA000TU-1003
5.803 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27091139-02
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1116136-JSM
7.290 МКД
Заштеда -31%
10.490 МКД
Големина
5
6
7
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A42JXW
9.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5