ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 53093739-99
8.990 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 4.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Говедска кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 172185_TU41
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 172185_TU40
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 172185_TU39
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 172185_TU37
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 172185_TU36
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Заштеда 50%
4.990 МКД
Големина
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
string(0) ""
string(0) ""