Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: T12907
9.990 МКД
4.995 МКД
4.995 МКД
Заштеда: 4.995 МКД
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 35.5
  3.5
 • 36
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5.5
 • 39
  6
 • 39.5
  6.5
 • 40
  7
 • 37.5
  5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЈУНИОР УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА