Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 77097877-99
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 39
  *
 • 38
  *
 • 37
  *
 • 36
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 33% Памук 67%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
36
37
Sačuvano u omiljne
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
37
38
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
37
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77095935-99
11.990 МКД
Големина
39
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77074424-99
7.990 МКД
Големина
39
38
37
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77095927-99
3.990 МКД
Големина
39
38
37
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77096308-99
2.490 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77056310-09
2.490 МКД
Големина
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77085932-CG
2.990 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77077620-99
2.990 МКД
Големина
39
38
41
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 77097877-43
3.990 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
string(0) ""
string(0) ""