Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
KIKO MILANO

ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ

Шифра на артикл: KA000000007001B
Šifra proizvođača: KA000000007
340 МКД
238 МКД
238 МКД
Заштеда: 102 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИСТАЧ ЗА ЧЕТКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Силикон
Trenutno nema komentara
340 МКД
238 МКД
238 МКД
Заштеда: 102 МКД
Извести ме за попуст
2
1