Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67000257-99
Šifra proizvođača: 67000257
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 11% ПОЛИЕСТЕР 89% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ RGWH2I {C0001S}003
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67034479-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67024477-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67014014-99
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 217144_BK
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67063689-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLJFRA SAT08 BLACK
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67012530-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLPRC7 LEA03 BLACK
8.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1