Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 57021178-99
Šifra proizvođača: 57021178
7.490 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 2.500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 41
    41
  • 42
    42
  • 43
    43
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ВЛОШКА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 33% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК 47% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ HB50512769 001
13.190 МКД
Големина
41
42
44
45
43
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ HB50512804 001
13.190 МКД
Големина
42
43
40
44
45
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U45BXE000LM-9999
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U45BXD000LM-9999
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U0299B00043-9999
8.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040659-99
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67090641-99
7.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001548
4.199 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U36FXC00043-9999
10.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 6777VENE-049
9.359 МКД
Заштеда -40%
15.590 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000322
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000320
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45