Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 57010952-CU
Šifra proizvođača: 57010952
7.490 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 2.500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ВЛОШКА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 33% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК 47% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67084447-35
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U0299B00043-6026
8.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67090641-30
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U36FXC00043-6001
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040643-30
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001151
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45