Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
GEOX

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: U16E3B00043-6006
9.490 МКД
6.643 МКД
6.643 МКД
Заштеда: 2.847 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 42,5
  42,5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U25EEA00022-6006
8.790 МКД
Големина
40
41
42
42,5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-210
9.310 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000599
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2D5DW
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U169GA00043-6001
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
40
41
41,5
42
42,5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U0299A00043-6026
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 27032527-07
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 27091137-30
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U15AYC02214-1018
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
42,5
43
44
45
46
43,5