Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ROSSI

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: AB9147CANE-043
13.490 МКД
8.094 МКД
8.094 МКД
Заштеда: 5.396 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2DSCW
8.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2DSNW
8.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50451831-1
10.690 МКД
Заштеда -40%
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A43SYM
4.249 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM03456-PQ8
5.190 МКД
Заштеда -40%
8.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM03459-GWD
5.590 МКД
Заштеда -40%
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM02736-GWD
4.290 МКД
Заштеда -40%
7.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM03459-DW5
5.590 МКД
Заштеда -40%
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM02736-DW5
4.290 МКД
Заштеда -40%
7.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A21VNW
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A21UPW
4.799 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11