Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KA000000066001B
Šifra proizvođača: KA000000066
1.190 МКД
833 МКД
833 МКД
Заштеда: 357 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara
1.190 МКД
833 МКД
833 МКД
Заштеда: 357 МКД
Извести ме за попуст
2
1