Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KA000000049001B
Šifra proizvođača: KA000000049
770 МКД
539 МКД
539 МКД
Заштеда: 231 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara
770 МКД
539 МКД
539 МКД
Заштеда: 231 МКД
Извести ме за попуст
2
1