Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KKA000000071001B
Šifra proizvođača: KA000000071
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА