Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KA000000010001B
Šifra proizvođača: KA000000010
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
570 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Sačuvano u omiljne
320 МКД
Заштеда -50%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
440 МКД