Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KA000000061001B
Šifra proizvođača: KA000000061
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Четка: синтетички влакна, рачка: акрилонитрил бутадиен стирен, обрач: алуминиум
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
570 МКД
Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Sačuvano u omiljne
320 МКД
Заштеда -50%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
440 МКД