Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
KIKO MILANO

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Шифра на артикл: KM0050204800044
Šifra proizvođača: KM005020480
420 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Поликарбонат, пластика, термопластика
Trenutno nema komentara