Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220084_MD
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 15% ПОЛИЕСТЕР 85% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222365_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221253_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221307_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_YL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG93 10710 CHU
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 YEL
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_MD
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_YL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67070435-14
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220905_YL
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_YL
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1