Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 209219_SV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 100% ОВЧЈА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219587_SV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221002_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219584_SV
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67047707-PL
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218973_SV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221012_SV
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219937_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67065152-PL
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219046_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SMBCINEMA2-SIL
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67045150-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218135_SV
790 МКД