Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 207557_OR

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР
Детали ВИСИНА: 16cm, ШИРИНА: 26.5cm, ДЛАБОЧИНА: 9.5cm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218406_OR
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_OR
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG88 62780 ORA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215440_BR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215534_BR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216521_OR
1.002 МКД
Заштеда -37%
1.113 МКД
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 213471_OR
1.254 МКД
Заштеда -37%
1.393 МКД
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSC86 65220 SDL
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSC86 65220 ARI
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212604_OR
1.121 МКД
Заштеда -55%
1.245 МКД
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211156_OR
716 МКД
Заштеда -55%
795 МКД
1.590 МКД