Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
DESIGUAL

Ж.ТОРБА

Шифра на артикл: 20SAXAAF-1014
4.890 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 55%Памук 45%Лен


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""