ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67093258-09
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004455-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67024414-81
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67014429-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004457-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004456-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 174234_KKM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173971_KKM
1.590 МКД
string(0) ""
string(0) ""