Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67040188-78
1.490 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Говедска кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006337-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006336-12
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006335-92
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77005559-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006311-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006310-09
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77004429-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77004429-30
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77036308-02
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77016329-09
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77006342-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77005556-99
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""