Барај
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
DESIGUAL

БУНДА

Шифра на артикл: 21WWEWAF-2000
15.290 МКД
9.190 МКД
9.190 МКД
Заштеда: 6.100 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БУНДА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 53%Модал 29%акрил 18%полиестер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БУНДА 6N3WJ0560000-G24
10.390 МКД
Заштеда -40%
17.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L