Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
KIKO MILANO

БРОНЗЕР

Шифра на артикл: KM0010500400544
Šifra proizvođača: KM00105004
770 МКД
770 МКД
770 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОНЗЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 05 Biscuit
Trenutno nema komentara
770 МКД
770 МКД
770 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1