Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 37089084-88
Šifra proizvođača: 37089084
2.490 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 1.599 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 43% Полиамид 42% Полиестер 15% Еластин Постава: 88% Полиамид 12% Еластин

Trenutno nema komentara
2.490 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 1.599 МКД
Извести ме за попуст
2
1