Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 37040451-20
Šifra proizvođača: 37040451
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 94% Полиестер 06% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ 4687442-67
660 МКД
Заштеда -70%
2.199 МКД
Големина
S
M
L