Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37097757-43
Šifra proizvođača: 37097757
1.490 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
2
1