Барај
%
×
Springfield kids
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765835-28

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57098266-52
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57019117-52
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57074401-50
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 18686-0206
3.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS016285
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L