Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
LEVI'S

ТОП

Шифра на артикл: 29298-0002
4.390 МКД
2.195 МКД
2.195 МКД
Заштеда: 2.195 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП GSS010312
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 8869022-99
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 17042887-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17081509-02
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17062022-02
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17020237-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17010262-02
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17020193-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17040185-05
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17040303-02
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17080142-02
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS009969
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L