Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 77099208-CO
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Težina 0 kg
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БРОНЗЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 93%Полиестер07%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""