И во 2020 обожуваме кожени парчиња!
БЛОГ

И во 2020 обожуваме кожени парчиња!

30.12.2019.

Иако трендот со кожените парчиња девојките го обожуваат веќе подолго време, се чини дека со истиот ќе ја стартуваме и новата година.

MANGO фустан - Од 2.990 ден. на 2.290 ден. 

MANGO здолниште - 2.490 ден. на 1.990 ден. 

Познатите брендови во своите колекции сместија безброј комбинациии составени од барем едно кожено парче, а за похрабрите, кожено од глава до пети!

Празниците се вистинско време кога покрај уживањето со семејството и прекрасната атмосфера, можете да си посветите време и на себе и да си го обновите плакарот за да блеснете во новата година.

MANGO бермуди 1 - 2.490 ден. 

MANGO бермуди 2 - 1.990 ден. 

Од омиленото катче во домот, преку само неколку клика нарачајте шик кожени парчиња од нашата голема понуда и избегнете го празничниот метеж.

GUESS здолниште - Од 5.390 ден. на 4.290 ден. 

REPLAY панталони - Од 8.290 ден. на 7.290 ден. 

Бидете впечатлива девојка и во новата 2020 година и одберете кожени бермуди, здолниште со висок струк обожавано од многу познати дами или пак едноставно – кожена јакна за да ги заокружите сите кул комбинации. Омилената Кендал Џенер изгледа супер шик во целосно кожена комбинација од MANGO.

Прекрасно е што во студената сезона можете да им дадете смирена нота на сите комбинации во кои ќе вметнете кожа со некое стилско џемперче за да се стоплите во омилената студена сезона.

Во 2020 обидете се да експериментирате и доколку досега се двоумевте дали да си набавите некое кожено парче, сторете го тоа уште денес и пронајдете го својот фаворит на нашата онлајн страна.

Она што е фантастично е тоа што ова се парчиња во кои ќе изгледате совршено средено и доколку ги носите на работа, но и супер свечено за вечерните излегувања.

И во 2020 сме типки и носиме кожено! Нарачајте онлајн на www.fashiongroup.com.mk.


Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:


                                                   

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

14.
Aug.
2020.
БЛОГ
За сите нови есенски денови на кои допрва ќе им се радуваме, нашите брендови веќе подготвија исклучително стилски колекции полни кул и уникатни парчиња кои з...
10.
Aug.
2020.
БЛОГ
Постои едно парче на кое секогаш му се враќаме во оние моменти кога не сме сигурни за одбраната комбинација и со кое никогаш не можете да погрешите – с...
07.
Aug.
2020.
БЛОГ
И додека брендовите веќе почнаа да ги прикажуваат новите колекции поради кои толку и се радуваме на есента, постојат неколку клучни парчиња без кои не можете...
string(0) ""
string(0) ""