Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

Спремни за на плажа со новата колекција на Parfois!
БЛОГ

Спремни за на плажа со новата колекција на Parfois!

 

Ако веќе ги одбравте парчињата во кои планирате да го поминете секој еден ден на плажа, време е да ги „зачиниме“ комбинациите со супер накит! Секогаш, таквиот го наоѓаме во продавниците на Parfois каде ова лето истиот е доведен на едно сосема ново, тотално шик ниво!

 

 

Покрај стилскиот накит на брендот што неодоливо нè потсетува на долгите топли денови на песочните плажи, девојките ќе најдат и други додатоци како шапки во многу варијанти и сламени чанти создадени за сортирање на неопходните работи.

И оваа сезона омилениот бренд на девојките нè носи во летни авантури претставувајќи супер колоритен накит, но и таков во малку посмирени, крем нијанси кои се сосема соодветни и за вечерните летни забави.

 

 

Последниве години, колекциите на Parfois се полни и со шик парчиња облека, па така, тие не заборавија и ова лето да понудат тренди модели со варијации на неодоливи летни дезени.

Повторно, Parfois девојките се тотално слободни, секогаш подготвени за нови авантури и откривање на нови светови. Се забавуваат бескрајно, уживаат во секој ден од летото и создаваат спомени за паметење.

 

 

 

Одберете ја вашата совршена комбинација и уживајте во додавање на многу накит во деновите кога се чувствувате така, или пак нешто минималистичко во некој од посмирените денови. Она во што сме сигурни е дека што и да одберете, ќе бидете најстилската и највпечатлива дама на плажата што ја одбравте за уживање ова лето!

Целата колекција погледнете ја на следниов линк и во продавниците на брендот.

 

 
 

 

 

 

 
15.06.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ова лето, за топлите денови да бидат уште поубави, модните трендови донесоа мноштво парчиња токму во оваа боја, совршено навреме за на плажа.
21.
Jun.
2022.
БЛОГ
Серијата инспиративни разговори ја започнуваме со Ивона Пајиќ, менаџер на продавницата на Women’secret во Скопје Сити Мол, која долги години ужива во м...
13.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сè уште не го најдовте вистинското парче за ова лето што ќе ви го олесни правењето на сите комбинации, тогаш денеска ве запознаваме со култните бе...
07.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ви треба некое супер шик парче кое истовремено е толку елегантно, изработено од најдобрите материјали и неодоливо тренди? Тогаш, ве водиме во продавницата на...
03.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние кои секогаш сакаат уникатно парче што раскажува посебна приказна и е направено од најквалитетните материјали што некогаш сте ги виделе, тогаш...
02.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако досега момците едвај чекаа да дојде лето за да ги носат нивните омилени маички, оваа сезона, најстилските носат шик кошули на куси ракави!
30.
May.
2022.
БЛОГ
Пред вас е летна венчавка на која сакате да блеснете, а не сте сигурни каква комбинација да одберете? Новите колекции на брендовите на Fashion Group секогаш ...
26.
May.
2022.
БЛОГ
Иако официјално како сè уште да сме далеку од летото, топлото време овие денови нè натера да ја забрзаме потрагата по летните аранжмани и да го...
20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...