Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

Животот во кошули е поубав!
БЛОГ

Животот во кошули е поубав!

 

Ако досега момците едвај чекаа да дојде лето за да ги носат нивните омилени маички, оваа сезона, најстилските носат шик кошули на куси ракави!

 

 

Можеби овие модели веднаш ве асоцираа на ретро времиња кога постарите генерации уживаа во летните забави облечени токму во вакви парчиња, но сега е време да им го оживееме стилот.

Вашите омилени брендови оваа сезона ви нудат најстилски модели на кошули на куси ракави, па дури и оние најскептичните нема да им одолеат.

 

 

Направени од најпријатните материјали совршени за лето, моделите на кошули за оваа сезона доаѓаат во најубавите принтови, претежно цветни, но и со останати детали за уште посовршени топли денови.

Момците ги обожаваат бидејќи истите се како создадени за многу прилики, па така можете да ја носите на било која летна забава, на кафе со пријателите, на семејниот ручек, па дури и на работа доколку околината ви го дозволува тоа.

 

 

 

Истите се доволно впечатливи сами по себе, па комбинирајте ги со фармерки или панталони од лежерен материјал во една нијанса и патики или еспадрили по ваш избор.

Бидете похрабри од кога и да е и ова лето истакнете го вашиот стил со уникатни парчиња како ова, дополнувајќи ги со детали по ваш избор.

Без оглед на пригодата, одберете го моделот што најмногу ви одговара и оваа топла сезона, истражувајте ги местата за кои секогаш сонувавте.

Овие кул модели и многу повеќе можете да најдете во сите продавници на нашите брендови, а за брз шопинг, на следниов линк купуваме онлајн!

 

 
 

 

 

 

 
02.06.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

08.
Aug.
2022.
БЛОГ
Без разлика на трендовите, постои еден задолжителен моден додаток кога се сончевите денови во прашање, а веројатно веднаш погодивте дека станува збор за очил...
04.
Aug.
2022.
БЛОГ
Ова лето, повеќе не треба да ја барате совршената чанта – истата се наоѓа во новата колекција на вашиот омилен бренд Guess и е постилска од кога и да е...
29.
Jul.
2022.
БЛОГ
Отсега, целата козметика која е љубов на прв поглед, можете да ја најдете уште поблизу до вас, и тоа во трговскиот центар Сити Мол каде ве очекуваат неодолив...