Барај
Сите парчиња со кои ќе бидете кралица на забавите!
БЛОГ

Сите парчиња со кои ќе бидете кралица на забавите!

 

Откако подолг период малку како да подзаборавивме како изгледа една добра забава, повторно се враќаме на дружбите со пријателите и прекрасните поводи на кои наздравуваме за убавите работи во животот.

 

 

Додека траеше пандемијата имавме доволно време да го надоградиме стилот со ултра кул парчиња, а подеднакво неодоливи ќе најдете и во нашите пролетни колекции кои само за вас, ги сместивме на едно место.

Во колекцијата едноставно наречена „Wedding&Prom“ ќе го најдете сето она што ви недостасуваше за да се појавите во вистински стил на пролетните забави закажани за следниот период.

 

 

Се чини сите сакаме да го покажеме нашиот нов стил составен од парчиња во многу боја, бестрашни модни додатоци и впечатливи чанти и чевли како никогаш досега.

Меѓу хит моделите на сезоната посебно се истакнуваат токму оние во интензивни бои како зелена, виолетова, сина, розова и многу други со кои полека, но сигурно почнуваме да експериментираме со стилот, а тоа е секогаш толку забавно.

Она што единствено треба да го имате на ум е секогаш да одберете парчиња во кои се чувствувате супер удобно за да можете целосно да уживате на забавата.

 

 

 

Посебна радост сезонава носат токму пастелните нијанси, кои полека, но сигурно се враќаат во нашите плакари, а тоа секогаш носи толку многу радост во облекувањето.

Одберете фустан со романтичен карактер и ефектен изглед за да бидете нежна дама на забавата, или пак некој во карактеристична јака боја и интересна должина за да бидете вистинска кралица.

Сезонава не смееме да ги заборавиме ниту женствените фустани и комбинезони во црна варијанта кои секогаш изгледаат толку добро, а комбинирани со сандали во светкаво издание се уште повисоко ниво.

Сите овие парчиња за кои говориме и многу повеќе, за стилските момци и девојки ќе ги најдете во нашите продавници во Сити Мол и Ист Гејт Мол, но и онлајн на едно место во колекцијата што ја гледате и уживате на следниов линк!

 

 
 
 
 
 

 

 

10.05.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...
17.
May.
2022.
БЛОГ
Дуа Липа е лице на насловната на култното модно списание Вог за месеците јуни и јули, па се чини и да нема поголема инспирација од неа оваа сезона.  
13.
May.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние што ги обожаваат скандинавските блогерки, тогаш веројатно сте слушнале за ултра стилската Пернил Тесбек, која важи за една од омилените.
06.
May.
2022.
БЛОГ
Секогаш одбирајќи исклучително стилски парчиња, на церемонијата на доделувањето на наградите на истакнати луѓе во нивната професија, кралицата и една дама од...
03.
May.
2022.
БЛОГ
Утрово се чини сите ги разнежни можеби највпечатливиот момент на синоќешната Мет Гала, кога актерот Рајан Рејнолдс со вљубен поглед и аплаудираше на неговата...
29.
Apr.
2022.
БЛОГ
Секогаш полн свежи парчиња што го привлекуваат вниманието, новата колекција на Dan John повторно е одраз на она како треба да изгледа совршениот маж, со супе...
27.
Apr.
2022.
БЛОГ
Како групација, многу често говориме за големината на семејството и секогаш на било кој начин се обидуваме да ви прикажеме што за нас значи истото, па овој В...
20.
Apr.
2022.
БЛОГ
Дека секогаш најдобрите дизајнерски колекции можете да ги најдете на едно место веќе знаете, а она со што дополнително ја разубавуваме оваа среда е информаци...
19.
Apr.
2022.
БЛОГ
Сосема навреме за матурската вечер, вашата омилена модна групација Fashion Group ги претстави новите колекции на своите познати брендови, сега, пософистицира...
15.
Apr.
2022.
БЛОГ
Ви здодеаја сите оние еднолични парчиња кои како единствено да беа понудени во месеците кога со нетрпение чекавте да се дотерате за матурската вечер? Оваа го...