Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

Најдобриот матурски избор со брендовите на Fashion Group
БЛОГ

Најдобриот матурски избор со брендовите на Fashion Group

 

Сосема навреме за матурската вечер, вашата омилена модна групација Fashion Group ги претстави новите колекции на своите познати брендови, сега, пософистицирани од кога и да е.

 

 

Без разлика дали за вечерта што едвај ја чекате посакувате шик и тренди костим или пак засебни модерни парчиња, во брендовите на Fashion Group ќе го пронајдете сето она што си го замисливте и многу повеќе.

Како и секогаш, секое едно парче од новите колекции е изработено со многу љубов, од исклучително квалитетни материјали, со модерни кроеви што ги прават супер неодоливи и единствени.

 

 

Она што ви останува откако ќе завршите со супер шопингот е комбинацијата да ја збогатите со модни додатоци како вратоврска и стилски копчиња, доколку изборот е софистицирана кошула, или пак нешто ултра тренди како алка и марама ако одбравте „кежуал“ варијанта.

Бидете ѕвезда на матурската вечер и без двоумење експериментирајте со стилот, па така на светло крем костимот додадете му патики и маичка во нежна сина нијанса, на белата ленена кошула, чевли во впечатлива кафена боја и модни додатоци што ќе ве истакнат од толпата.

 

 

 

Во каталогот на нашиот бренд Битсиани што го подготвивме за да ви го олесниме изборот оваа година, ќе најдете и едноставни, но истовремено ултра впечатливи комбинации како на пример кул верзија од класичните панталони со поло маичка во нежна нијанса што совршено ќе ви прилега доколку сте од оние кои не се обожаватели на класичниот изглед.

Секако, за сите оние кои секогаш сакаат нешто повеќе од комбинацијата, во нашите брендови ќе најдете и парчиња со кои дефинитивно ќе бидете крал на матурската вечер, како на пример со сите модели на чевли во продавницата на Битсиани кои се кроени за оние што покрај удобноста, бараат многу повеќе за да остават впечаток.

Она што сосема на крај е најважно од сè е вашата исклучително позитивна енергија кога се работи за вечерта во која треба да создадете спомени за паметење.

Сега е вистинско време да почнете да размислувате за совршената матурска комбинација, а ние ве очекуваме во нашите продавници за заедно да го одбереме она што најмногу ви одговара.

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

19.04.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ова лето, за топлите денови да бидат уште поубави, модните трендови донесоа мноштво парчиња токму во оваа боја, совршено навреме за на плажа.
21.
Jun.
2022.
БЛОГ
Серијата инспиративни разговори ја започнуваме со Ивона Пајиќ, менаџер на продавницата на Women’secret во Скопје Сити Мол, која долги години ужива во м...
15.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако веќе ги одбравте парчињата во кои планирате да го поминете секој еден ден на плажа, време е да ги „зачиниме“ комбинациите со супер накит!
13.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сè уште не го најдовте вистинското парче за ова лето што ќе ви го олесни правењето на сите комбинации, тогаш денеска ве запознаваме со култните бе...
07.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ви треба некое супер шик парче кое истовремено е толку елегантно, изработено од најдобрите материјали и неодоливо тренди? Тогаш, ве водиме во продавницата на...
03.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние кои секогаш сакаат уникатно парче што раскажува посебна приказна и е направено од најквалитетните материјали што некогаш сте ги виделе, тогаш...
02.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако досега момците едвај чекаа да дојде лето за да ги носат нивните омилени маички, оваа сезона, најстилските носат шик кошули на куси ракави!
30.
May.
2022.
БЛОГ
Пред вас е летна венчавка на која сакате да блеснете, а не сте сигурни каква комбинација да одберете? Новите колекции на брендовите на Fashion Group секогаш ...
26.
May.
2022.
БЛОГ
Иако официјално како сè уште да сме далеку од летото, топлото време овие денови нè натера да ја забрзаме потрагата по летните аранжмани и да го...