Барај
Најстилските парчиња во Fashion Group на намалување до -70%!
БЛОГ

Најстилските парчиња во Fashion Group на намалување до -70%!

 

Првиот месец од годината со себе секогаш носи нови предизвици, па сосема очекувано е да сакаме истите да ги дочекаме подготвени! Веројатно веќе знаете дека токму месец јануари е месец на сезонските намалувања, па листата на парчиња и процентот на попустите постојано се зголемува!

 

 

Истото е случај и во продавниците на вашата омилена модна групација Fashion Group, каде од денеска, намалувањето во одредени брендови ќе достигне и до неверојатни -70%! Одвојте време за супер шопинг и посетете ги продавниците на Guess, Fashion&Friends, Levi’s и Dan John каде токму од денеска, 18.01, намалувањата достигнуваат и до -70%!

 

 

Сега е полесно од кога и да е, без двоумење да си ги набавите сите парчиња кои беа на вашата wish list и да ги направите комбинациите за кои отсекогаш мечтаевте.

Момците пак, не смеат да ја пропуштат неодоливата понуда на омилениот Boss во чија продавница и онлајн ве чекаат неодоливи парчиња на намалување од -30%, а за нови авантури секогаш се подготвуваме во Timberland каде намалувањата достигнаа и до -60%!

Никогаш не било полесно да направите шик комбинации и за овие студени денови, со оглед на тоа што сега, најтоплите класици и тренди парчиња во нашите продавници можете да ги најдете по супер цени.

 

 

 

Сега е она време за да си го набавите омилениот капут или јакна, но и сите оние обувки за кои си велевте дека неодоливо ќе ви прилегаат со зимската комбинација што си ја замисливте. Не двоумете се и набавете си ги и сите романтични кошули, дуксери и маички на куси ракави со кои стилски ќе ја започнеме топлата сезона која ќе дојде многу побрзо одошто очекуваме. Она на што знаеме дека ќе се израдувате е и информацијата дека од утре, 19.01 започнува супер намалување и во Parfois, Women’secret, Springfield, Replay и Mango и тоа до неверојатни -70%, додека во Okaidi е сè на -50% и во Geox до -50%! Знаеме дека е многу тешко да се одолее на сите овие понуди, па затоа добро подгответе се пред да тргнете на шопинг. Секогаш, истиот можете да го направите и преку нашата онлајн продавница, каде ве чекаат подеднакво неодоливи понуди!

 

 

 

 

 
 
 
18.01.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...
17.
May.
2022.
БЛОГ
Дуа Липа е лице на насловната на култното модно списание Вог за месеците јуни и јули, па се чини и да нема поголема инспирација од неа оваа сезона.  
13.
May.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние што ги обожаваат скандинавските блогерки, тогаш веројатно сте слушнале за ултра стилската Пернил Тесбек, која важи за една од омилените.
10.
May.
2022.
БЛОГ
Откако подолг период малку како да подзаборавивме како изгледа една добра забава, повторно се враќаме на дружбите со пријателите и прекрасните поводи на кои ...
06.
May.
2022.
БЛОГ
Секогаш одбирајќи исклучително стилски парчиња, на церемонијата на доделувањето на наградите на истакнати луѓе во нивната професија, кралицата и една дама од...
03.
May.
2022.
БЛОГ
Утрово се чини сите ги разнежни можеби највпечатливиот момент на синоќешната Мет Гала, кога актерот Рајан Рејнолдс со вљубен поглед и аплаудираше на неговата...
29.
Apr.
2022.
БЛОГ
Секогаш полн свежи парчиња што го привлекуваат вниманието, новата колекција на Dan John повторно е одраз на она како треба да изгледа совршениот маж, со супе...
27.
Apr.
2022.
БЛОГ
Како групација, многу често говориме за големината на семејството и секогаш на било кој начин се обидуваме да ви прикажеме што за нас значи истото, па овој В...
20.
Apr.
2022.
БЛОГ
Дека секогаш најдобрите дизајнерски колекции можете да ги најдете на едно место веќе знаете, а она со што дополнително ја разубавуваме оваа среда е информаци...
19.
Apr.
2022.
БЛОГ
Сосема навреме за матурската вечер, вашата омилена модна групација Fashion Group ги претстави новите колекции на своите познати брендови, сега, пософистицира...