Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

Новата колекција на Mango Kids е полна неодоливи парчиња!
БЛОГ

Новата колекција на Mango Kids е полна неодоливи парчиња!

 

После сите прекрасни празници и уживање во слободните денови, можеби е вистинско време полека да се подготвиме за сите оние обврски што нè чекаат.

 

 

Меѓу истите е секако и почнувањето на училишната година која секогаш подразбира стилски комбинации во кои најмилите се чувствуваат пред сè удобно, а во секој момент и супер шик.

Ваквите комбинации секогаш ги потпишува новиот омилен бренд на најмалите Mango во чии продавници и онлајн можете да ја најдете новата колекција полна неодоливи парчиња.

 

 

Една од причините поради која родителите ги обожаваат колекциите на брендот, е тоа што парчињата секогаш се изработени од неодоливи материјали во најубавите пастелни нијанси што можете да си ги замислите.

Младите дами во колекцијата ќе ги најдат сите оние дуксери што ќе ги обожаваат за училишните комбинации, но и фустанчињата со кои ќе ја дочекаме пролетта.

 

 

 

Момчињата пак, ќе бидат вистински шизици со блузичките на долги ракави со интересен принт во предниот дел, но и со шик јакните и елечињата кои ќе ги обожаваат во последните денови од зимата.

Сите парчиња што ќе ги видите се во целост прилагодени на потребите на децата, па токму поради тоа истите се толку обожавани и одобрени од родителите. Понеделникот е совршен ден да направите мини шопинг за вашите најмили, па одвојте време и посетете ја нашата продавница во East Gate или погледнете ги најслатките модели на Mango Kids онлајн.

 

 

 

 

 

 

 
10.01.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Aug.
2022.
БЛОГ
Познатите блогерки секогаш знаат добро да нè инспирираат кога станува збор за шик комбинации, па тоа е така и во овој, последен месец од омиленото год...
08.
Aug.
2022.
БЛОГ
Без разлика на трендовите, постои еден задолжителен моден додаток кога се сончевите денови во прашање, а веројатно веднаш погодивте дека станува збор за очил...
04.
Aug.
2022.
БЛОГ
Ова лето, повеќе не треба да ја барате совршената чанта – истата се наоѓа во новата колекција на вашиот омилен бренд Guess и е постилска од кога и да е...