Барај
Омилениот италијански бренд Dan John отсега и онлајн!
БЛОГ

Омилениот италијански бренд Dan John отсега и онлајн!

 

 

Вљубениците во стилските и уникатни парчиња, веројатно веќе дознаа дека има нов бренд во градот – исклучително софистициран, неверојатно естетски и полн стилски парчиња со кои дефинитивно ќе останете запаметени!

 

 

Да, добро помисливте! Се работи за новиот италијански бренд Dan John, последен во низата нови брендови на Fashion Group, а толку посакуван од клиентите долго време.

Доколку имавте можност да ја посетите продавницата на брендот во East Gate Mall, тогаш сигурно одбравте парче од мноштвото исклучително италијански модели, создадени да го истакнат стилот на секој маж и да го направат ултра посебен.

 

 

Покрај во продавницата, од неодамна парчињата на Dan John можете да ги најдете и на нашата онлајн страна, за уште поинтересно шопинг искуство како никогаш досега.

Без разлика дали сте од оние мажи кои обожуваат да купуваат тренди парчиња за секојдневни шик комбинации или пак работното место бара од вас софистицирана класика, во Dan John ќе ги најдете сите парчиња со кои ќе се истакнете од толпата. Нивните костими се совршен начин да ги импресионирате сите со кои ќе се сретнете во текот на денот, без разлика дали се соработниците на состанокот што долго го чекавте или дамата на вашиот живот.

Она што не смеете да го заборавите кога купувате во Dan John е да ги погледнете нивните безвременски класици, олицетворени преку култните ролки на брендот, џемперите, елеците и што уште не, кои се како создадени за стилска и топла зима.

 

 

 

 

Секако, сосема во стилот на омилените Италијанци, брендот особено внимание им посветува и на чевлите и оваа сезона ги носи најстилските за мажите со истенчен вкус, а не смеете да не ги погледнете ниту модните додатоци за совршен финиш на вашиот изглед.

Без сомнение, Dan John е бренд кој ќе остави силен печат во комбинациите на македонските момци, а од денеска, истиот е подостапен од кога и да е!

Уживајте во онлајн шопингот на најстилските парчиња за оваа сезона со потпис на брендот што толку долго го чекавме!

 

 

 

 

18.11.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

25.
Nov.
2021.
БЛОГ
Кој рече дека најдобрите попусти мора да се случат во петок? Fashion Group подготви супер понуди за своите клиенти, а во истите, можете да уживате веќе од ов...
23.
Nov.
2021.
БЛОГ
Оваа сезона, девојките повторно се надминаа себеси кога се во прашање обувките со потпис на UGG, а токму сега е совршено време за шопинг на вашиот омилен пар...
22.
Nov.
2021.
БЛОГ
Во друштво на супер урбана публика, во саботата во продавницата на Timberland во Скопје Сити Мол се случи кул настан на кој македонскиот тату артист Игор Сте...
15.
Nov.
2021.
БЛОГ
Новата колекција на вашиот омилен бренд Манго, потврдува дека секоја дама во својот плакар треба да има и парчиња во црно – бели нијанси кои се вистинс...
10.
Nov.
2021.
БЛОГ
Жолта среда во Timberland - тоа значи -20% намалување на сите парчиња од брендот, создадени за уживање во текот на целата сезона.  
09.
Nov.
2021.
БЛОГ
Од денеска, во нашите продавници и онлајн започнува една од омилените промоции на која знаеме дека и вие ќе се израдувате. Станува збор за акција во чии рамк...
08.
Nov.
2021.
БЛОГ
„Седа коса, седа коса, седа коса! Дали таа има седа коса??? Седам со мојот пријател Енди Коен на кого целата коса му е седа и изгледа фантастично. Зошт...
03.
Nov.
2021.
БЛОГ
Новата колекција на омилениот шпански бренд Springfield со себе донесе исклучително стилски парчиња кои ги освоија момците и девојките на прв поглед, а токму...
02.
Nov.
2021.
БЛОГ
Под закрила на модната групација Fashion Group, познатиот козметички бренд ја отвори својата прва продавница која сосема очекувано, привлече неверојатно вним...
01.
Nov.
2021.
БЛОГ
За оваа сезона да ви ја олесниме потрагата по најдобрите парчиња со кои си ги замисливте вашите комбинации, направивме колекција едноставно наречена „Б...